ustawka

ustawka na mecze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-10-21 14:28:35

Marcin

Gość

Turniej Panowie, Turniej!

Witam Panowie, ja co prawda od września pojawiam się z czasem raz na dwa miechy, ale jestem wciąż z Wami, a teraz piszę, bo turniej wyczaiłem,


Po raz IV rusza jedna z największych imprez powiatu wołomińskiego – TPM CUP. Turniej halowy odbędzie się ponownie w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Markach. W ubiegłorocznych rozgrywkach wzięło udział 270 zawodników, zaś widownia przed meczem finałowym była wypełniona.

W tegorocznej edycji zmieniono nieco sposób rejestracji. Zgłoszenia odbywać się będą wyłącznie przez e-mail, a wpisowe i kaucja wpłacane na konto bankowe. Do rozgrywek tradycyjnie mogą przystąpić drużyny złożone z maksymalnie 10 zawodników, którzy w dniu meczu finałowego ukończyli 14 lat. Impreza przeznaczona jest głównie dla mieszkańców Marek, a także powiatu wołomińskiego.

TPM CUP ‘10

Organizator: Towarzystwo Przyjaciół Marek, Urząd Miasta Marki

Termin: 04.12.2010r. (eliminacje); 11,12.12.2010r. (faza grupowa i pucharowa)

Miejsce: Hala Sportowa przy SP4, ul. Duża 3, Marki

Zgłoszenia: poprzez e-mail – szczegóły wkrótce

Wpisowe: 100 PLN – drużyny młodzieżowe; 200 PLN – drużyny seniorskie – przelew na konto

Kaucja: 200 PLN – przelew na konto, odbiór osobisty – szczegóły wkrótce

Limity: W drużynie może wsytąpić maksymalnie 10 zawodników, którzy ukończyli w dniu meczu finałowego 14 lat (urodzeni po 12.12.1996r.). Do rozgrywek TMP CUP ‘10 nie mogą przystapić zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek piłkarskich III ligi i wyższych (Ekstraklasa, I liga, II liga).

Definicje:

Drużyna młodzieżowa – za drużynę młodzieżową uważa się ekipę, w której minimum 60% zawodników nie ukończyło 18 roku życia do dnia meczu finałowego – urodzeni po 12.12.1992r.

Drużyna seniorska – za drużynę seniorską uważa się ekipę, w której minimum 60% zawodników ukończyło 18 roku życia do dnia meczu finałowego – urodzeni przed 12.12.1992r.

Drużyna marecka – za drużynę marecką uważa się ekipę, w której minimum 60% zawodników zamieszkuje w Mieście Marki i może potwierdzić to dokumentem tożsamości zawierającym zdjęcie.







Czyli Panowie 200zł wpisowego+ 200 kaucji, daje nam 400, na 10 łepków, czyli po 4 dyszki na głowę, z czego dwie wracają po turnieju.

Co powiecie? Pozdro Marcin

 

#2 2010-10-28 11:39:46

elerbio

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 58
Punktów :   

Re: Turniej Panowie, Turniej!

powiem Ci tak, że ja bym był za ale nas jest za mało na turniej. Jest kilka stałych osób a nam potrzeba pewnych kolo 8, a u nas ciężka zebrać nawet 8 osób. Ja jeszcze pogadam, może jak zapłacą to przyjdą.

A Ty wpadaj na piłęczkę, bo już dawno nie byłęś

Offline

 

#3 2010-10-28 21:15:28

Marcin

Gość

Re: Turniej Panowie, Turniej!

http://www.marki.net.pl/tpm-cup-10-zgloszenia-23169  szczegóły

No wiesz 10 osób by się uzbierało, Ty z Mateuszem, ja z kumplem, Mariusz, to już 5 i twarzowo jeszcze kojarzę że się piątka uzbiera.
Niestety na treningi nie znajduję czasu bo z nauką się nie wyrabiam, ale jak mi się coś zluzuje to wpadnę. Pozdro.

Wypytaj ludzi przy najbliższej okazji co u turnieju sądzą. Ja w każdym razie z kumplem jesteśmy chętni.
A i czy byłbyś w stanie się zając organizacją? bo tam trzeba wpisowe z konta przelać, co u mnie niestety jest raczej niemożliwe.

 

#4 2010-10-29 15:35:40

elerbio

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 58
Punktów :   

Re: Turniej Panowie, Turniej!

zadałem pytanie ostatnio i może są chętni, ale nas mało było. mam nadzieję, że w czwartek będzie więcej osób i przycisne ludzi.

Offline

 

#5 2010-10-29 16:31:24

Mariusz

G.O.Ń.S.I.Ę.

4827701
Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 22
Punktów :   

Re: Turniej Panowie, Turniej!

Ja jak najbardziej jestem zainteresowany, tylko tak jak juz wspomnieliscie ludzi trzeba zebrac.

Offline

 

#6 2010-10-29 23:27:52

Marcin

Gość

Re: Turniej Panowie, Turniej!

Ok, no jakby się udało zorganizować ludzi, to ja bym znalazł czas żeby na 2-3 treningi wpaść.

Zróbmy w takim razie listę, uzupełnianą na bieżąco, Wojtek czy Ty mógłbyś zająć się organizacją w sensie rezerwacją itd? Oczywiście kasę od ludzi by się pozbierało na piłeczce i przekazało Ci.

Lista:

1. Ja + 1osoba
2.
3.Wojtek
4.Mariusz

 

#7 2010-11-02 11:16:28

elerbio

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 58
Punktów :   

Re: Turniej Panowie, Turniej!

no właśnie. mogę zająć się organizacją, tylko że nie będzie mnie w trakcie eliminacji:/ mam akurat rocznicę. 


myślałem też o lidze halowej. powoli będzie się kończył sezon jesienny i zbliżał zimowy/wiosenny więc mogę się rozejżeć. widziałem gdzieś jakąś ligę studencką/absolwencką. grają gdzieś na sgh? i chyba mało chcą za sezon. ale jak coś znajdę to dam znać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bk-sas.pun.pl www.xhogwartx.pun.pl www.klaps.pun.pl www.pomorskieforumslubne.pun.pl www.gwiazda-numer.pun.pl